Uudised

Värvupere tegemised jaanuaris 2021 08. veebruar


Uut  aastat alustas meie lasteaiapere „ Talvise matkaga“ 13. jaanuaril. Iga rühm valis ise kuhu nende matkatee viib. Mesimummid möllasid kergliiklusteel, kus neil toimus kelguralli. Lepatriinud võtsid suuna vanakooli metsa, kus tehti lõket, küpsetati vorsti ja joodi kuuma teed. Oravakesed käisid õpetaja Kaidyl külas. Lapsed said joosta paksu lume sees, joodi teed ja söödi küpsist. Siilikesed jalutasid Võnnu kiriku juurde. Meie lasteaia kõik neli rühma võtsid osa ka Kastre valla poolt korraldatud üritusest „Lumememmede ehitamine“ ja ka häirekeskuse korraldatud fotokonkursist „ Lumest lumele 112“.

Oravakeste rühm liitus ka Facebooki Linnusõprade väljakutsega. Ehitati valmis ühe lapse isa abiga linnumaja ja koos lastega valmistati lindudele mitmekesist linnutoitu.

Uut  aastat alustas meie lasteaiapere „ Talvise matkaga“ 13. jaanuaril. Iga rühm valis ise kuhu nende matkatee viib. Mesimummid möllasid kergliiklusteel, kus neil toimus kelguralli. Lepatriinud võtsid suuna vanakooli metsa, kus tehti lõket, küpsetati vorsti ja joodi kuuma teed. Oravakesed käisid õpetaja Kaidyl külas. Lapsed said joosta paksu lume sees, joodi teed ja söödi küpsist. Siilikesed jalutasid Võnnu kiriku juurde. Meie lasteaia kõik neli rühma võtsid osa ka Kastre valla poolt korraldatud üritusest „Lumememmede ehitamine“ ja ka häirekeskuse korraldatud fotokonkursist „ Lumest lumele 112“.

Oravakeste rühm liitus ka Facebooki Linnusõprade väljakutsega. Ehitati valmis ühe lapse isa abiga linnumaja ja koos lastega valmistati lindudele mitmekesist linnutoitu.