Kastre valla lasteaedade I spordipäev 30. mai

15.mail oli lasteaia ümbruses taas näha tavapärasest rohkem sagimist ja ka rohkem lapsi ning täiskasvanuid. Kõik kohal viibinud õpetajad ja suured (5-7 aastased) põnnid tegid jalad ja käed soojaks ning panid vaimu valmis, et osaleda Võnnu Lasteaed Värvuke algatatud "Kastre valla lasteaedade I spordipäeval"! Meile tulid külla ka Sillaotsa Kooli Roiu lasteaed ja Melliste Algkool-Lasteaed.

Jah, kuna tegu oli ikkagi esimese sellise spordipäevaga, siis esimesele järgneb tavaliselt ka teine. Värvukeses juhtus nii, et üks linnuke oli juba munenud sobivalt kaks muna...... kus juhtumisi olid sees loosid. Loosi tahtel korraldab "Kastre valla lasteaedade II spordipäeva" Sillaotsa Kooli Roiu lasteaed!

Jääme põnevusega seda ootama! Aga ootamise ajal treenime ja spordime ikka edasi!