Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (1)

Direktor Madli Purge

Direktor
52 462 98
7 492 329
madli.purge@vonnu.edu.ee

Õpetajad (6)

Silvi Znamenskaja

Õpetaja
silvi.znamenskaja@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lepatriinude rühm


Aime Murnek

Õpetaja
aime.murnek@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesimummide rühm


Reet Tosso

Õpetaja
reet.tosso@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Siilikeste rühm


Kaidy Burm

Õpetaja
kaidy.burm@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Oravakeste rühm


Age Väljaots

Loovjuht
age.valjaots@vonnu.edu.ee


Helve Kukk

Logopeed
helve.kukk@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 
Töötajad (10)

Kati Aviste

Õpetaja-assistent
kati.aviste@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lepatriinude rühm


Monika Reben

Õpetaja-assistent
monika.reben@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesimummide rühm


Annika Valdner

Õpetaja-assistent
annika.valdner@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Siilikeste rühma


Merje Toom

Õpetaja-assistent
merje.toom@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Oravakeste rühm


Katrin Lepik

Õpetaja abi
katrin.lepik@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lepatriinude rühm


Maarja Lauri

Õpetaja abi
maarja.lauri@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesimummide rühm


Agnes Tegova

Õpetaja abi
agnes.tegova@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Siiikeste rühm


Virve Soopalu

Õpetaja abi
virve.soopalu@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Oravakeste rühm


Tea Kelder

Maja pereneine
tea.kelder@vonnu.edu.ee


Mati Suits

Majahoidja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.