Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (1)

Direktor Piret Saar

Direktor
5246298
7 492 329
piret.saar@vonnu.edu.ee

Õpetajad (6)

Silvi Znamenskaja

Õpetaja
silvi.znamenskaja@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lepatriinude rühm


Aime Murnek

Õpetaja
aime.murnek@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesimummide rühm


Reet Tosso

Õpetaja
reet.tosso@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Siilikeste rühm


Kersti Rüütli

Õpetaja
kersti.ruutli@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Oravakeste rühm


Krista Brusko

Õpetaja
krista.brusko@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Muusikaõpetaja


Heli Põder

Õpetaja
heli.poder@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Liikumisõpetaja

Töötajad (10)

Kati Aviste

Õpetaja-assistent
kati.aviste@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lepatriinude rühm


Maarja Lauri

Õpetaja-assistent
maarja.lauri@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesimummide rühm


Heli Ainla

Õpetaja abi
heli.ainla@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lepatriinude rühm


Virve Sooaplu

Õpetaja-assistent
virve.soopalu@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Oravakeste rühm


Katrin Lepik

Õpetaja-assistent
katrin.lepik@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Siilikeste rühm


Kaidi Põld

Õpetaja abi
kaidi.pold@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesimummide rühm


Agnes Tegova

Õpetaja abi
agnes.tegova@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Siiikeste rühm


Pille Pütsep

Õpetaja abi

Lisainformatsioon: 

Oravakeste rühm


Tea Kelder

Maja perenaine
tea.kelder@vonnu.edu.ee


Mati Suits

Majahoidja

Tugispetsialistid (2)

- -

Logopeed

Lisainformatsioon: 

Koht täitmata


Anna- Maria Toompere

Eripedagoog
annamaria.toompere@vonnu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

0,5 ametikohta

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.