Uudised

Kastre valla Aasta Naine 2023 meie lasteaia Lepatriinude rühma õpetaja assistent- Kati Aviste 25. märts


Oleme uhked ja rõõmsad oma inimeste üle! Meie lasteaia Lepatriinude rühma õpetaja assistent- Kati Aviste pälvis 9.märtsil 2024 Mäksa Maanaiste Seltsi poolt korraldatud konkursil Kastre valla Aasta Naine 2023 tunnustuse.  Palju Õnne, Kati Aviste 

Lisaks oli nominentide seas ka meie muusikaõpetaja Krista Brusko. Palju Õnne, Krista!

Soovime teile jätkuvat energiat, teotahet ja edu kõikides teie ettevõtmistes!

Oleme uhked ja rõõmsad oma inimeste üle! Meie lasteaia Lepatriinude rühma õpetaja assistent- Kati Aviste pälvis 9.märtsil 2024 Mäksa Maanaiste Seltsi poolt korraldatud konkursil Kastre valla Aasta Naine 2023 tunnustuse.  Palju Õnne, Kati Aviste 

Lisaks oli nominentide seas ka meie muusikaõpetaja Krista Brusko. Palju Õnne, Krista!

Soovime teile jätkuvat energiat, teotahet ja edu kõikides teie ettevõtmistes!